Hızlı Okuma Teknikleri

Hızlı oku, hızlı düşün, hızlı karar ver...

-Hızlı Okuma Becerileri Eğitimi daha hızlı, daha dikkatli, daha iyi anlayarak okumak ve daha çok okurken zamandan kazanmak için bireylerin yanlış okuma alışkanlıklarını doğru olanlarla değiştirmeyi amaçlamaktadır.
-Hızlı Okuma Teknikleri bireylerin daha hızlı okumalarını ve okudukları metni daha iyi anlamalarını sağlayan tekniklerdir. Bu teknikler kelimeleri gruplandırarak okumayı ve içten seslendirmeyi azaltmayı amaçlamaktadır. Bunun için göz kaslarını geliştirmeye, dikkat ve konsantrasyonu arttırmayı ve zihni organize etmeye yarayan egzersizlerlerden yararlanılmaktadır.
-Hızlı okuma becerilerine sahip bireyler, daha çok okuyarak özgüvenli ve kendilerini daha iyi ifade edebilen bireylerdir. Bu sayede sınavlarda zaman sorunu ortadan kalkmakta ve buna bağlı olarak sınav kaygısı ve stresi azaltmaktadır.

Hedef Grup

Akıcı okuma becerisine sahip tüm çocuklar ve yetişkinler.

-Oku, düşün, uygula, neticelendir.
-Okuyan insan, en güçlü insandır.
-Okumak farklı dünyalara yelken açmaktır.
-Okumak inanmaktır.

Hızlı Okuma Teknikleri Kurs Takvimi

Hızlı Okuma Eğitimi

Eğitim saati:Takvim sayfamıza bakınız
Eğitim günleri :Her Cumartesi-Pazar
Eğitim başlangıcı:Takvim sayfamıza bakınız
Süre :8 hafta(32 saat)
Adres : Mutlukent Mah. 1964 Sk. No: 6A Ümitköy Çankaya/Ankara
  • Kapasite10 kişi
  • Yaş10+

Mühendis ve bilgisayar öğretmenliği kökenli olan eğitmenlerimizin teknoloji ve yazılım konularında Türkiye’nin en önde gelen Şirketlerinde iş deneyimleri bulunuyor. Bu sayede teorik bilgilerin yanında uygulamaya yönelik yazılım-elektronik trendleri açısından da vizyon katıyorlar.

Dünyanın Her Yerinde Geçerliliği Olan Ve Iyi Bir Gelecek İçin Olmazsa Olmaz Global İki Yetenek...
Kodlama(Bilgisayar Programlama)+İngilizce