Biz Kimiz?

img1

Global Sınıf Hakkında...

Global sınıf 5 yaşından itibaren çocuklara ve gençlere yönelik kodlama(bilgisayar programlama) ve İngilizce eğitimi veren; onlara yazılım dünyasında hakkında vizyon kazandırmayı amaçlayan ve alanında Türkiye'de ilkler arasında yer alan bir bilim merkezidir.
2017-2018 döneminde, yeni Ümitköy yerleşkesi ve artan eğitim paketleri (robotik,elektronik,python) ile küçük yaştan itibaren teknoloji sadece tüketen değil ona yön verebilen bireyler kazandırmaya hızla devam ediyor.
Mühendis ve bilgisayar öğretmenliği kökenli olan eğitmenlerimizin; Türkiye’nin en önde gelen Şirketlerinde yazılım ve teknoloji alanında iş deneyimleri bulunuyor.Bu sayede teorik bilgilerin yanında bilgisayar programlama konusunda uygulamaya yönelik eğitim yaklaşımına sahipler.
İngilizce ekibimiz ise tamamen “native speaker” yani anadili İngilizce olan eğitimlerimizden oluşuyor. Eğitim sistemimizin en büyük sıkıntısı olan konuşma ve kendini ifade edebilme sorunlarını interaktif pratiklerle aşıyoruz.

Global Sınıf eğitimleri çocuklarımızın sadece tek yönlü olarak değil; akademik, sanatsal ve fiziksel eğitim ve etkinliklerle bir bütün olarak değerlendirebilmeleri için tasarlanmıştır. Eğitim içeriklerimiz Odtülü eğitmenler ve çocuk gelişim uzmanları eşliğinde çoklu zeka kuramına göre oluşturulmuştur.

Global sınıf TV8 ropörtajı

Tanıtım Videomuz-1

Tanıtım Videomuz-2

Kodlama eğitim içeriği

İngilizce eğitim içeriği