Kanguru Matematik, Deneyap, Tales Matematik

Özel sınavlar için özel kurslar...

kanguru

Kanguru, Tales ve Deneyap Sınavlarına Hazırlık Kursları

Alanında uzman, kitap yazarı ve doktoralı öğretmenlerimizle özel matematik sınavlarına hazırlık kursları düzenliyoruz. Yeni nesil matematik konsepti, konu tekrarları, yüzlerce örnek soru ve çözüm teknikleri ile çocuklarımızın gelişimine destek oluyoruz. Kurumumuz tarafından hazırlanan soru kitapları ile sınavlara hazırlanıyor; yeni nesil matematik ve Türkçe sorularını keşfediyoruz.Özel Sınavlara Hazırlık Kursları Eğitim Takvimi:
Saat CumartesiPazar
09:00 - 10:30 Bilsem 1. ve 2. Sınıflar Bilsem 3. Sınıflar
10:40 - 12:10 Kanguru 1. ve 2. Sınıflar Kanguru 3. Sınıflar
13:00 - 14:30 Bilsem 3. Sınıflar Bilsem 1. ve 2. Sınıflar
14:40 - 17:30 Bursluluk sınavları hazırlık kursu Özel Ders
Uluslararası Kanguru Matematik Yarışması ve Tales Sınavı:
30 yıldır 90’a yakın ülkede 7 milyondan fazla öğrencinin katılımıyla uygulanan uluslararası bir sınavdır. Bu sınavda başarı gösterenler uluslararası bir matematik sınavında başarısı belgelenerek ödüllendirilirler. Kanguru Matematik Sınavları 1991’den bu yana tüm dünyada 80’den fazla ülkede yapılmaktadır.

Deneyap sınavları:
Ülke gelişimine yüksek katkı sağlayabilecek yetenekli öğrencilerin ülke genelinde tespit edilmesi ve bu öğrencilerin gelişimleri için gerekli desteklerin sağlanması amacıyla yapılmaktadır. 81 İlde 100 Deneyap Teknoloji Atölyesi kurulmasına yönelik olarak, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, TÜBİTAK ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı arasında önemli bir işbirliği tesis edilmiştir. Deneyap Teknoloji Atölyelerine dahil olan öğrencilerimize yeterli fiziki imkânlar ve donanımlar sağlanarak, bilim ve teknolojide yenilik üretebilen ve diğer insanları da bu doğrultuda etkileyebilen bireyler olmaları hedeflenmektedir.
Deneyap Teknoloji Atölyeleri’ne katılabilmek için öncelikle e-sınava daha sonra ise başarılı olan adayların uygulama sınavına dahil olması beklenir. Bu farklı sınav türleri için alanında tecrübeli eğitmenlerimiz yol gösterici olacaktır. Kurumumuz tarafından hazırlanan soru kitapları ile sınavlara hazırlanıyor; yeni nesil matematik sorularını keşfediyoruz. Ayrıca yeni nesil soruları anlayabilme ve yorumlamayabilme kabiliyetlerimizi geliştiriyoruz.

Çocuklarımıza matematik dünyasını uluslararası düzeyde kapılarını açacak aynı zamanda akademik başarılarını geliştirecek kurslarımıza bekliyoruz. Eğitimlerimiz ilköğretim 3. ve 4. Sınıflara yönelik olarak yüzyüze maksimum 8 kişilik sınıflarda yapılmaktadır.(kontenjan sınırlıdır)

Diğer matematik eğitimlerimiz için lütfen ilgili kursun üzerine tıklayınız:
-Bilsem Sınavı Hazırlık Kursu,
-Özel Okullar Bursluluk Sınavları Hazırlık Kursu,


Kayıt ve ayrıntılı bilgi için telefon: 0553 372 0256