KANGURU MATEMATİK

SAYILARI HAREKETE GEÇİRME VAKTİ...kanguru

Kanguru Matematik: Uluslararası Kanguru Matematik Yarışması, 30 yıldır 90’a yakın ülkede 7 milyondan fazla öğrencinin katılımıyla uygulanan uluslararası bir sınavdır. Bu sınavda başarı gösterenler uluslararası bir matematik sınavında başarısı belgelenerek ödüllendirilirler.

Kanguru Matematik Sınavları 1991’den bu yana tüm dünyada 80’den fazla ülkede yapılıyor. Uluslararası Matematik Olimpiyatlarına (IMO) katılan matematikçilerin, her öğrenciye hitap edecek ve öğrencilere matematiği sevdirecek bir sınav geliştirme düşünceleri ile ortaya çıkan sınava katılan öğrenci sayısı 6 milyonun üzerinde.


Hızlandırılmış Kanguru Matematik Kampımız:
Global Sınıf olarak teknoloji eğitimlerimizin yanında alanında uzman matematik öğretmenlerimizle sınava hazırlık amacıyla özel bir kurs programı düzenliyoruz. Hızlandırılmış konu tekrarı, yüzlerce örnek soru ve çözüm teknikleri...

Çocuklarımıza matematik dünyasının uluslararası düzeyde kapılarını açacak aynı zamanda akademik başarılarını geliştirecek kursumuza bekliyoruz. Eğitimlerimiz ilköğretim 1,2,3 ve 4. Sınıflara yöneliktir online olarak yada yüzyüze maksimum 7 kişilik sınıflarda yapılmaktadır.

Kayıt ve detaylı bilgi için telefon: 0555 068 78 47

2021 Kanguru Matematik Hızlandırılmış Eğitim Takvimi

1 ve 2. Sınıflar
Başlangıç: Lütfen Bilgi Alınız...

3 ve 4. Sınıflar
Başlangıç: Lütfen Bilgi Alınız...